عکس در طراحی سایت

طراحی سایت با عکس های شخصی!!!

در مقالات قبلی درباره راهکار افزایش فروش و اهمیت داشتن یک وب سایت اینترنتی برای هر کسب و کار صحبت کردیم. دیدیم که در دنیای امروز هیچ کسب و کاری دیگر بدون داشتن یک وب سایت قوی امکان رویارویی با رقبا را ندارد. در آخر هم به این نتیجه رسیدیم که در زمان راه اندازی یک کسب کار، یه بخشی از بودجه را باید برای طراحی سایت در نظر گرفت.

حال یک نکته دیگر که باید در طراحی سایت حتما مد نظر قرار داد را بررسی میکنیم. نکته ای که از اصول سئو محسوب شده و رعایت کردن آن باعث افزایش رنک سایت شما در گوگل میشود.

همواره در سایت خود از عکس هی شخصی استفاده کنید. منظور از عکس های شخصی عکسی است که شخصا تهیه کرده اید. این برای سئو سایت اهمیت بالایی دارد. گاهی در مراحل طراحی سایت، طراح سایت شما زحمت جابه جایی به خود نمی دهد و از پشت سیستم خود تکان نمیخورد! در این مواقع ایشان برای تامین عکس های مورد نیاز سایت به عکس هایی که مرورگر گوگل در اختیارش قرار میدهد اکتفا میکند. اما گاهی طراح سایت از شما میخواهد که عکس هایی از محل کار و محصولات و یا خدمات خود تهیه کنید تا از آن ها برای معرفی حرفه شما استفاده کند. در این مواقع اصطلاحا گفته می شود که طراحی سایت با عکس های شخصی صورت گرفته است. و اگر عکس مناسب را از میان عکس های شما پیدا نکرد خود دست به کار شده و برای گرفتن بهترین عکس ها به محل کار شما مراجعه میکند. این همان کاری است که ما در مرکز طراحی سایت مشهد با نام تجاری تیوکسا انجام می دهیم. این همان دلیل مهمی است که یک تیم طراح سایت موفق حتما یه عکاس خبره، میان جمع خود دارد.

عکس در طراحی سایت

عکس در طراحی سایت

در این صورت است که یکی از اصول حرفه ای طراحی سایت رعایت شده است.

اما گاهی ممکن است تهیه عکس شخصی امکان پذیر یا مقرون به صرفه نباشد. روی سخنم در از این به بعد بیشتر با طراحان سایت است که در صورت بروز این مشکل، چطور میتوان باز هم از عکسای مورد تایید گوگل استفاده کرد.

در این مواقع میتوان از عکس های گوگل استفاده کرد فقط باید تغییراتی روی عکس ها داد. از اینجا به به بیان اصولی می پردازیم که به سئو خاکستری معروفند و بهتر است فقط در مواقع اضطرار مورد استفاده قرار گیرند.

باید تغییراتی روی عکس ها اعمال کنید که گوگل نتواند آن را با عکس اصلی مطابقت دهد و احتمال تقلب در عکس را برای سایت شما در نظر بگیرد که در ادامه به بررسی این تغییرات می پردازیم.

سایز بندی عکس

سایز عکس رو تغییر بدید. ولی این تغییر چطور باید باشد. طول و عرض رو به یه نسبت کم نکنید. اصطلاحا عکس رو کلا کوچیک نکنید. چون الگوریتم ها هوشمند گوگل به خوبی به تقلبی بودن عکس پی می بره. به جاش طول رو کم و عرض رو مثلا یکم زیاد کنید.

رنگ عکس

کار دیگه ای که میشوه کرد تغییر الگو ها رنگی عکس هست که با ابزار saturation فتوشاپ به خوبی قابل اعمال هست. فقط مواظب باشید کل عکس رو از حالت طبیعی خارج نکنید.

عکس در طراحی سایت

عکس در طراحی سایت

 چرخش عکس

عکس رو قرینه کنید. در این صورت ظاهر پیکسلی عکس کاملا دچار تغییر میشه و از دید یک هوش مصنوعی به یه عکی کاملا متفاوت تبدیل میشه. 

قراردادن لگو

لگو شرکت خودتون رو گوشه عکس یا به صورت watermark روی کل عکس قرار بدید. این هم بعد از کارای قبلی میتونه کمک خوبی برای ساخت یه عکس شخصی باشه.

مدیریت سایت

مدیریت اصولی سایت تجاری

وقتی که شما تصمیم میگیرید برای رونق دادن به کسب و کارتان یک وبسایت اینترنتی را تاسیس نمایید، باید به چند نکته کوچک اما بسیار کاربردی توجه نمایید تا بازده و سود دهی سایت شما به حداکثر مقدار خود برسد.

ما در گروه برنامه نویسی و رسانه ای تیوکسا همواره سعی بر این داریم که تمامی افرادی که برای طراحی سایت به ما مراجعه میکنند؛ بعد از اینکه سایت را تحویل گرفتند، خود بتوانند به راحتی به مدیریت اصولی سایت خود بپردازند. در این صورت احساس رضایت بیشتری مشتریان ما را در بر خواهد گرفت، چرا که خود را به نوعی همه کاره سایت خود میدانند. و البته تنها برای پشتیبانی به ما مراجعه کنند.

این خود مستلزم این است که سایت های طراحی شده دارای محیط کاربری ساده ای باشد تا هر کسی با کمی اطلاعات کامپیوتری بتواند به مدیریت اصولی سایت خود بپردازد.

گروه تیوکسا این محیط کاربری ساده را برای شما فراهم کرده است.

مدیریت اصولی سایت

نکات مدیریت اصولی سایت تجاری

۱- مواظبت از کلمه عبور

اولین و مهم ترین نکته در مدریت اصولی سایت تجاری مراقبت از کلمه عبور میباشد تا هر کسی نتواند به بخش مدیریتی سایت شما وارد شود! در میان همکاران شما افرادی هستند که به رقابت سالم اعتقادی ندارند. و اگر ببینند یک سایت چطور توانسته شمارا جلو بیاندازد، تلاش زیادی خواهند کرد تا کلمه عبور سایت شما را پیدا کرده و به سایت آسیب برسانند.

۲- بازدید آمار سایت

هفته ای یک بار بازدید هفتگی از سایت خود را بررسی کنید. اگر در یک روز خاص آمار بازدید به صورت غیر طبیعی بالا رفته بود، حتما با بخش پشتیبانی گروه تیوکسا تماس گرفته و موضوع را با ما در میان بگذارید.

۳- از تصاویر اینترنتی استفاده نکنید

تا جایی که ممکن است از تصاویر و فیلم هایی که خود گرفته اید در سایت تان استفاده کنید. چرا که تصاویر اینترنتی در نود درصد اوقات دارای نام و زیر نام هایی هستند که به محوریت سایت شما نمیخورند. این رتبه سایت شما را به خطر خواهد انداخت.

۴- به مخاطب اطلاعات کامل بدهید

اگر میخواهید محصول یا خدمتی را به مخاطبانتان معرفی کنید، در مدیریت اصولی سایت باید تا جایی که امکان دارد اطلاعات کاملی به مخاطب ارائه شود. گاها دیده شده بعضی مدیران سایت، به دلیل بی حوصلگی اطلاعات کامل محصولات را درج نمیکنند. که این طبق آمار ۷۰ درصد باعث نارضایتی مخاطبان میشود و افت رتبه را به دنبال خواهد داشت.

در مقالات بعدی نکات بیشتری در زمینه مدیریت اصولی سایت تجاری را با هم بررسی میکنیم…

افزایش فروش با وب سایت

افزایش فروش با وب سایت چگونه امکان پذیر است؟

برای پیشرفت همگام با دنیا تغییر کن!

دنیای امروز سال ها با دنیای ارتباط های کاغذی فاصله گرفته. دورانی بود که شما برای جویا شدن حال عزیزانتان باید روز ها یا حتی هفته ها منتظر میماندید تا نامه شما به دست عزیزتان برسد و باز جواب نامه برای شما ارسال شود.

امروزه سرعت حرف اول را میزند. کافیست ذره ای پدال گاز را شل کنید تا ببینید چطور حریفان و رقبای کاری تان، گوی سبقت را به راحتی ربوده و شمارا در پشت سرشان قلع و قمع میکنند! پس اولین حرکت برای تغییر و همگامی با جهان، افزایش سرعت است.

در این مطلب ما به اهمیت اصول افزایش فروش با وب سایت مبپردازیم.

افزایش فروش با وب سایت

افزایش فروش با وب سایت

اصول افزایش فروش با وب سایت چیست؟ پدال گاز را فشار دهید

یعنی:

اگر کاسب هستید سریعتر نیاز بازار را شناسایی کرده و سریعتر سفارش دهید و سریعتر بازار هدف را آنالیز کرده و سریعتر بفروشید.

اگر حرفه شما خدماتی است. هم به همین صورت سریع تر خود و خدمات تان را معرفی کنید.

و در هر شغل و حرفه ی دیگری که هستید تخته گاز حرکت کنید!!!!

یک سایت خوب در این مسیر میتواند نقش یک توربو شارژر! یا بنزین سوپر! را برای شما بازی کند. سرعت شما را افزایش دهد. شمارا به مخاطبان تان معرفی کند و برتری شما نسبت به حریفانتان را به خوبی برای مشتریانتان روشن کند.

تبلیغاتی که با احداث یک سایت انجام می دهید. یک روش نوین تبلیغاتی است. یک همگام شدن با دنیاست. یک حرکت با سرعتی باورنکردنی است. این را میتوانید از کسانی که این مسیر را تجربه کرده اند بپرسید. تنها باید به باور افزایش فروش با وب سایت برسید.

و اما در این راه همسفری مطمئن، انتخاب کنید. مرکز طراحی سایتی را برگزینید که موفقیت شما بر موفقیت خودش اولویت داشته باشد. شرکتی که اصول افزایش فروش با وب سایت را به خوبی بشناسد و بهترین تبلیغ برای خودش را سفارش مشترین به دوستانشان بداند، لذا تمام انرژی خود را برای ارائه بهترین وب سایت اینترنتی به شما صرف کند. و بعد از آن پشتیبانی محکم و به روز باشد برای فردای شما.

در این صورت شما به زودی حریفان خود قلع و قمع کرده و با سرعت به سوی آینده حرکت میکنید.