مدیریت سایت

مدیریت اصولی سایت تجاری

وقتی که شما تصمیم میگیرید برای رونق دادن به کسب و کارتان یک وبسایت اینترنتی را تاسیس نمایید، باید به چند نکته کوچک اما بسیار کاربردی توجه نمایید تا بازده و سود دهی سایت شما به حداکثر مقدار خود برسد.

ما در گروه برنامه نویسی و رسانه ای تیوکسا همواره سعی بر این داریم که تمامی افرادی که برای طراحی سایت به ما مراجعه میکنند؛ بعد از اینکه سایت را تحویل گرفتند، خود بتوانند به راحتی به مدیریت اصولی سایت خود بپردازند. در این صورت احساس رضایت بیشتری مشتریان ما را در بر خواهد گرفت، چرا که خود را به نوعی همه کاره سایت خود میدانند. و البته تنها برای پشتیبانی به ما مراجعه کنند.

این خود مستلزم این است که سایت های طراحی شده دارای محیط کاربری ساده ای باشد تا هر کسی با کمی اطلاعات کامپیوتری بتواند به مدیریت اصولی سایت خود بپردازد.

گروه تیوکسا این محیط کاربری ساده را برای شما فراهم کرده است.

مدیریت اصولی سایت

نکات مدیریت اصولی سایت تجاری

۱- مواظبت از کلمه عبور

اولین و مهم ترین نکته در مدریت اصولی سایت تجاری مراقبت از کلمه عبور میباشد تا هر کسی نتواند به بخش مدیریتی سایت شما وارد شود! در میان همکاران شما افرادی هستند که به رقابت سالم اعتقادی ندارند. و اگر ببینند یک سایت چطور توانسته شمارا جلو بیاندازد، تلاش زیادی خواهند کرد تا کلمه عبور سایت شما را پیدا کرده و به سایت آسیب برسانند.

۲- بازدید آمار سایت

هفته ای یک بار بازدید هفتگی از سایت خود را بررسی کنید. اگر در یک روز خاص آمار بازدید به صورت غیر طبیعی بالا رفته بود، حتما با بخش پشتیبانی گروه تیوکسا تماس گرفته و موضوع را با ما در میان بگذارید.

۳- از تصاویر اینترنتی استفاده نکنید

تا جایی که ممکن است از تصاویر و فیلم هایی که خود گرفته اید در سایت تان استفاده کنید. چرا که تصاویر اینترنتی در نود درصد اوقات دارای نام و زیر نام هایی هستند که به محوریت سایت شما نمیخورند. این رتبه سایت شما را به خطر خواهد انداخت.

۴- به مخاطب اطلاعات کامل بدهید

اگر میخواهید محصول یا خدمتی را به مخاطبانتان معرفی کنید، در مدیریت اصولی سایت باید تا جایی که امکان دارد اطلاعات کاملی به مخاطب ارائه شود. گاها دیده شده بعضی مدیران سایت، به دلیل بی حوصلگی اطلاعات کامل محصولات را درج نمیکنند. که این طبق آمار ۷۰ درصد باعث نارضایتی مخاطبان میشود و افت رتبه را به دنبال خواهد داشت.

در مقالات بعدی نکات بیشتری در زمینه مدیریت اصولی سایت تجاری را با هم بررسی میکنیم…

4 پاسخ
  1. محمد
    محمد گفته:

    سلام ما یک گروه تخصصی عکاسی سایت زدیم. مطالبتون مورد تایید ما می باشد. از سایت ماهم دیدم کنید.

    پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *